Důležité informace k nákupu

Nakupovat můžete tak, jak to znáte z jiných eshopů. Nicméně bych zde ráda upozornila na některá specifika nákupu na těchto stránkách, která se mohou od Vaší obvyklé zkušenosti lišit.

tlac-pruh

Doprava

Vybírat můžete z více různých způsobů dopravy. Při volbě Zásilkovny pište prosím požadovanou pobočku do poznámky objednávky.
Pokud vyberete nevhodnou dopravu (např. zboží bude příliš mnoho na to, aby šlo použít doporučenou zásilku České pošty, která má velmi 

omezené parametry), bude doprava ručně změněna na jinou v další fázi zpracování objednávky. Pokud si nejste jistí, počkejte na fakturu se správnými informacemi k platbě. Individuální domluva ohledně dopravy možná.

kllicka

Digitální obsah

Elektronické produkty jsou nabízeny a k dispozici pouze ve formátu PDF. K nákupu těchto produktů potřebujete připojení k internetu, k užívání těchto produktů potřebujete software, který umí PDF soubory otevřít (např. Adobe Acrobat Reader).

Berte prosím na vědomí, že u digitálního obsahu platí odlišné podmínky pro odstoupení od smlouvy!

Pokud byste chtěli právo na odstoupení ze zákona mít, museli byste na zpřístupnění obsahu 14 dní čekat a během této doby byste měli čas si promyslet, zda tedy od smlouvy odstoupit chcete či ne. Dřívější zpřístupnění digitálního obsahu znamená ztrátu Vašeho práva na odstoupení. 

Přijetím obchodních podmínek zároveň říkáte, že souhlasíte s dřívějším zpřístupněním obsahu. Okamžikem zpřístupnění obsahu ztrácíte právo od smlouvy odstoupit.

Informacemi obsaženými v tomto textu i obchodními podmínkami, s nimiž musíte v případě objednání zboží souhlasit, jste dostatečně informováni o tom, že dřívější zpřístupnění obsahu znamená, že poté již od smlouvy odstoupit nemůžete.

Nicméně pokud byste chtěli využít zákonných 14 dní a na obsah si počkat, máte tu možnost – zkrátka s placením počkejte. V obchodních podmínkách je z tohoto důvodu pro digitální obsah uvedena splatnost 14 dní. Tuto prodlouženou splatnost můžete využít i pokud máte v košíku jak digitální, tak hmotné produkty. Jen si na vše zkrátka déle počkáte. A po obdržení hmotného zboží, které Vám přijde poštou, Vám pak poběží 14 dní na odstoupení od smlouvy, které se bude týkat těchto hmotných produktů. O nic tedy nejste ošizeni a můžete využít všech možností, které Vám zákon dává.

Více o odstoupení od smlouvy v případě digitálního obsahu si můžete přečíst např. na stránkách České obchodní inspekce.

Své produkty se snažím popsat opravdu pečlivě a pravdivě, záleží mi na Vaší spokojenosti. Nemusíte se bát, že nebudete vědět, co kupujete. Máte-li přesto nějaký dotaz, zkrátka mi napište.

packy

Produkty tvořím pro Vás a pro děti, z lásky k tvoření a k alternativním způsobům vzdělávání. Jedná se o autorskou tvorbu, za mými produkty jsou desítky až stovky hodin mé práce, které jsou zhodnoceny až zpětně s velkým časovým odstupem. Pokud se Vám moje práce líbí, vážíte si originální autorské práce, chtěli byste podpořit mou tvorbu a především byste si přáli více dalších takovýchto produktů, dodržujte prosím následující zásady pro užívání autorského digitálního obsahu. Z celého srdce Vám velmi děkuji!